چقدر سخته!!!!!!!!!!!

چقدر سخته تو بهت و ناباوری بودن.

چقدر سخته گذراندن لحظات در حالیکه ندونی آخرش چی میشه.

چقدر سخته هر روز به آسمون نگاه کردن و با نگاه التماس کردن در حالیکه ندونی عکس العمل خدا اوون بالا چیه؟

چقدر سخته هر روز با خانواده ت وهمسفر که صحبت کنی اولین سوالشون این باشه که چه خبر؟ از خونریزی خبری نیست؟ و عمق دلشوره و ناراحتی رو در حالیکه سعی میکنن بهت آرامش بدن ، تو چشماشون ببینی.

چقدر سخته فقط بتونی روی پهلوهات بخوابی. اونهم بدون بالشت و در حالیکه سرت روی تشکه و همش زل بزنی به تی وی.

چقدر سخته ناراحت کردن شما.

چقدر سخته. چقدر سخته...............


دوستای خوبم ، قرار بود من برای اول مرداد که هفته 7 رو شروع میکردم ، برم ونوگرافی اما 28 تیر دچار خونریزی شدم و سونو دادم. بهم گفتند فعلا که جنین نبض نداره و دکتر دوباره برای 10 مردادیک سونو نوشته. خداروشکر فعلا خونریزی ندارم اما استراحت کامل هستم و در حال شمردن روزهایی که هرکدوم مث یک سال میگذره. هر روز با یه عالمه دعا و ثنا و در حالیکه دستم روی شکمم هست میگذره. در حالیکه از یه طرف به جنینم التماس میکنم نبض بگیره و از طرفی از خدا میخوام منو ناامیدو شرمنده همسفر نکنه. دو سه روز  اول همش در گریه و زاری گذشت . احساس میکردم قطع خونریزی بخاطر آمپول پ ر ژ س ت ر و ن هست که میزنم و احساسی نسبت به زنده بودن جنین نداشتم اما الان تو یه حالت سکوت هستم. انگار خدا از بالا و من از پایین در سکوت به چشمای هم زل زدیم و منتظر عکس العمل بعدی طرف مقابلمون هستیم.

همسفر یه روز خوب و مهربونه و یه روز ناراحت و سعی میکنه به من بقبولونه از کمبود هورمونی منه که بچه نمیمونه. نمیدونم والله. همه دکترها بهم گفتند اینبار با تزریقای روزانه میتونم بچه رو نگه دارم اما الان فقط 2 تا دست و 2 تا ران کبود و دردناک از تزریق دارم و نتیجه؟ هیچی!!!!!!!


الان هم از همسفر خواستم کیبورد و موس رو بذاره پایین و در حالیکه کف اتاق خوابیدم دارم تایپ میکنم. چون میدونم انرژی مثبت شما همیشه به کمکم اومده.

میدونم توفع زیادیه اما برام دعا کنین. خواهش میکنم

/ 48 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آیورک

.. واقعا از تهه قلبم براتون دعا میکنم .. من اگر جای شما بودم برام خیلی سخت بود البته من ازدواج نکردم .. .. امیدوارم یه روز یه مادر واقعی شده باشید..

اقاقی

آلیس عزیز به قول سما بی خبری خوش خبریه و اینم که تو نیستی یعنی نی نی حالش خوبه انشالله برات شب قدر خیلی دعا کردم الهی خدا کمکت کنه

دختر مشرقی

برات دعا میکنم عزیز دلم. امیدوارم این روزهای سخت هر چه زودتر بگذره و نی نیت صحیح و سالم به دنیا بیاد. ای امان از دست این مردها که ... چی بگم والا! برات دعا میکنم.

قله نشین

با سلام خواهشمند است خبرختم قرآن رو به اینجانبه ابلاغ بنمائید - با تشکر[گل]

درمسیر سرنوشت

خیلی وقته هرروز میام اینجا و چک می کنم تا ببینم حاله خودت و بچت خوبه ....امیدوارم خوب باشید ...بازم میام تا وقتی که عکس نی نی رو بزاری انشاالله..

مامان آرتمیس

عزیزم کجایی نگرانتم بیا ی خبری بده امیدوارم مشکلی نباشه وبتونی بچه اتو بغل کنی

رها خانه سبز ما

سلام عزیزم تو رو خدا یه خبر از خودت برامون بزار بخدا خیلی تو فکرت هستیم انشالله که همه چیز همون جور که خواستی پیش بره[لبخند]

سمانه

چرا دیگه نمیای؟ خبری از خودت نمیدی؟ نگرانتم.

باکره فلزی

امیدوارم خدابهت کمک کنه و هر چی خیر و صلاحت هست پیش بیاد.من تازه شروع کردم به نوشتن.خوشحال می شم بیای و ببینی