پیشاپیش عید مبارک !!!

سلام به همگی. واقعا دیگه روم نمیشه حتی سلام کنم !!!

راستش این چندوقت گذشته خبر خاصی نبود. گاهی شاد گاهی غمگین. گاهی عشقولانه گاهی تا مرز طلاق !!!!!!!!!! خلاصه که گذشت. ااما خبر مهم اینکه گل دختر ما 2 ساله شد . کارهاش بانمکه و تو سایت خودش براش نوشتم اما راستش هنوز خیلی تو حرف زدن عقبه. راستی باید یه سونو هم این ماه بده که ببینیم استاز کلیه ش کمتر شده یا نه؟ برامون دعا کنین که ایشالا تموم شده باشه.

راتی برادرشوهر دوم نامزد کرده و تو فروردین عروسیشه. خیلی برام جالبه. تقریبا نصف اذیتایی که به من کردن داره براشون تلافی میکنه. حتما یه پست مینویسم. البته اونا سعی میکنن بگن خیلی هم عروس خوبی گیرشون اومده !!! اما همین بس که حتی یه نامزدی ساده برای دوماد گرفته نشده و حالا هم در عرض 2 ماه گفتن باید عروسی بگیرین در حالیکه ما 1 سال و 2 ماه نامزد بودیم و تازه بعد هم با زور و اینکه پشت سر من خواهر و برادرم میخواستن برن سر خونه زندگیشون عروسی گرفتیم. اما این خانوم تک دخره و سنش هم 19 ساله . حالا چه عجله ای برای بیرون کردنش دارن خدا داناست!!!

جالبه که قراره بیان تو اپارتمان پدرشوهر و اینها هم مجبور شدن در عرض 2 ماه اسباب کشی کنن و برن تو خونه ویلایی خودشون که 5 ساله به امون خدا و به بهانه بنایی ولش کردن و هنوز یه عالمه کار داره تا تموم شه !!!

خلاصه میام و براتون مفصل میگم. فعلا پیشاپیش سال نو مبارک و امیدوارم سال نو پر از سلامتی و سعادت و ارامش و اسایش برای همه باشه

/ 0 نظر / 29 بازدید